У столиці визначали здобутки та виклики Реформації (ВІДЕО)
17.03.2017
Закарпатські протестанти відзначають 500-літття Реформації
17.03.2017

У Кам’янці-Подільському говорили про роль Реформації (ФОТО)

«Роль Реформації в соціально економічному, історичному, культурному і духовному розвитку суспільства» — під таким гаслом 16 березня у приміщенні Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка стартував круглий стіл, присвячений п’ятсотріччю Реформації. Його учасниками стали провідні фахівці у галузі історії, релігієзнавства, політології з Польщі, Києва, Бучі, Хмельницького та Кам’янця-Подільського.

Від імені міського голови Михайла Сімашкевича привітав присутніх на заході його заступник Вадим Савчук. Також зі словами вітань виступили голова Кам’янець-Подільської райдержадміністрації Василь Сукач, Олександр Вершигора — єпископ, голова координаційної ради проекту R500, проректор з наукової роботи КПНУ імені Івана Огієнка Іван Конет.

У рамках круглого столу експерти працюватимуть за двома основними напрямками: «Реформація в соціально-економічному та історичному розвитку суспільства» та «Реформація в духовному і культурному розвитку суспільства».

Загалом буде розглянуто близько десяти тем, серед яких:

  • Передумови та історія поширення реформаційних рухів у Східній Європі;
  • В пошуках християнської моралі: до причин поширення пізньопротестантських конфесій у правобережній Україні у другій половині ХІХ — початку ХХ століття;
  • Основні ідеї Реформації;
  • Роль Реформації в соціально-економічному і духовному розвитку суспільства;
  • Місія церкви, прийнятна модель політичної діяльності;
  • Духовні підвалини трудових відносин.


Джерело: vk-kp.info

Фото vk-kp.info та 3849.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *