Дві тисячі глядачів подивилися у Хмельницькому різдвяну виставу «Снігова королева» (ВІДЕО, ФОТО)
25.01.2017
У передачі «Уроки історії» говорили про 500 років Реформації
25.01.2017

У Кам’янці-Подільському презентували заходи на честь відзначення 500-річчя Реформації

У сесійній залі Кам’янець-Подільської міської ради 24 січня відбулася презентація плану заходів та команди з підготовки та відзначення в місті 500-річчя від дня початку масштабного духовного відродження, яке назавжди змінило хід історії — Реформації.

16266304_1221677694565205_1952647847183252231_n

На захід були запрошені представники влади, освіти, науки, бізнесу, журналісти місцевих ЗМІ та усі бажаючі, кому не байдуже майбутнє України та міста, з метою заохочення їх до спільної роботи протягом 2017 року.

Презентацію відкрив голова Камянець-Подільського оргкомітету R500 Валерій Каспров та представив учасників організаційного комітету, до складу якого ввійшли представники влади, освіти і науки, культури та туризму, представники громадськості, церков та релігійних організацій.

Зі словом привітання до присутніх звернуся заступник міського голови Вадим Савчук, висловлюючи свою прихильність та готовність до подальшої співпраці.

0

Під час презентації був представлений план заходів молодіжного, творчого, науково-історичного та медіа відділів. У рамках відзначення цієї пам’ятної дати у місті передбачено проведення молодіжних та творчих акцій, виступів музичних гуртів, театральних колективів, засідання круглих столів, конференцій, лекцій. А також просвітницьких акцій навчальних закладів міста щодо висвітлення причин та подальшого розвитку подій, які відбулись у далекому XVI столітті, результат яких є відчутним для світового співтовариства сьогодні.

Організатори впевнені, що ця дата зможе пробудити інтерес та привернути увагу людей до християнських принципів і справити позитивний вплив на духовне відродження усієї України.

Анастасія Кочеткова

Фото Едуарда Чайки

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *