У Києві презентують цикл лекцій на тему Реформації
19.05.2017
Півтисячолітній ювілей Реформації відзначили у Галичі (ВІДЕО)
19.05.2017

У Києві презентують проект «Біблія мовою жестів»

У рамках руху R500 у Києві 26 травня відбудеться презентація проекту для людей із вадами слуху «Біблія мовою жестів». Під час заходу учасники ознайомляться з першою перекладеною мовою жестів книгою Біблії — Євангелієм від Марка. На гостей очікують виступи єпископів протестантських церков із різних регіонів України, зокрема, привітає присутніх старший єпископ Церкви християн віри євангельської України Михайло Паночко, старший пресвітер церков християн віри євангельської міста Києва Анатолій Козачок та інші. На учасників чекає презентація проекту, демонстрація короткого фільму та святковий фуршет.

Відповідаючи на величезну потребу людей із вадами слуху, група служителів, які знають мову жестів, жертовно працюють над перекладом Божого Слова на цю мову. Цей проект не має аналогів. Мета організаторів — щоб Євангелієм у жестах змогли користуватися всі люди з особливими потребами країн СНД.

На сьогодні Євангеліє від Марка вже перекладено на мову жестів. Після презентації і розповсюдження Євангелія від Марка керівники проекту планують задіяти ще більше фахівців для перекладу інших книг Біблії. До праці долучилося Українське Біблійне товариство, ведуться перемовини з Біблійним товариством глухих у Лондоні, залучаються фахівців та консультанти з Америки та Європи.

Запрошуємо на презентацію проекту 26 травня об 11:00 за адресою с. Софіївська Борщагівка (м. Київ), вул. Сагайдачного, 20в, церква «Соборна».

Контактна особа: Ольга Бідненко, тел. + 38 (067) 743-16-97

Організатори проекту

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *