У Запоріжжі відкрили виставку картин українських німців до 500-річчя Реформації (ФОТО)
19.03.2017
Первомайська влада вирішила максимально сприяти протестантським релігійним організаціям
19.03.2017

У Києві пройде відкрита лекція «Вплив Реформації на тлумачення Біблії»

Київська богословська семінарія оголошує про проведення 30 березня відкритої лекції «Вплив Реформації на тлумачення Біблії», яка проводиться в рамках просвітницького проекту «До першоджерел Реформації» з нагоди відзначення 500-річчя Реформації. Лекторами цього заходу будуть д-р Річард Перхай та Ростислав Ткаченко.

У вступній частині лекції буде представлений стислий опис історичного контексту методів тлумачення в пізній середньовічний період. Під час лекції буде розкрите питання основоположного поняття Sola Scriptura як формальної причини Реформації, а також як поняття Sola Scriptura мало вирішальне значення в просуванні індивідуального вивчення та тлумачення Біблії серед реформаторів. Лекція побіжно включатиме питання реакції на Реформацію з боку Католицької та Православної церкви. Доповідачі говоритимуть про засади тлумачення Біблії, якими керувалися реформатори, та про вплив Реформації на тлумачення біблійного тексту сьогодні.

Сердечно запрошуємо служителів церков, студентів та освітян відвідати цей захід, який відбудеться 30 березня в конференц-залі Київської богословської семінарії за адресою м. Київ, вул. Горлівська, 75. Початок лекції о 18:30. Вхід вільний.

Джерело: ktsonline.org

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *