500 лет Реформации: Мартин Лютер и тезисы, перевернувшие мир
03.05.2017
Реформація на Волині: Олика — селище-містечко із європейською славою (ФОТО)
03.05.2017

У Красилові пройшов круглий стіл «Європейська Реформація та розбудова громадського суспільства в Україні сьогодні»

У читальній залі Красилівської центальної районної бібліотеки (Хмельницька область) 20 квітня відбулось засідання круглого столу на тему «Європейська Реформація та розбудова громадського суспільства в Україні сьогодні».

У його роботі взяли участь голова Красилівської районної державної адміністрації Ніла Островська, заступник голови районної державної адміністрації Ірина Морозович, заступник голови районної ради Микола Білик, начальник відділу культури, національностей та релігій Інна Грицюк, заступник Красилівського міського голови Марина Слободянюк, керівник ресурсного відділу обласного організаційного комітету R500 Олександр Савчук, представники протестантських церков району та працівники бібліотеки.

Ніла Островська звернула на Указ Президента України від 26 серпня 2016 року №357/2016 “Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації” і запросила до діалогу та подальшої співпраці представників євангельських церков Красилівщини.

Про роботу обласного організаційного комітету R500 розповів Олександр Савчук і запропонував ряд спільних заходів. Він зазначив, що бібліотеки і навчальні заклади області незабаром отримають комплекти літератури, присвяченої цій визначній події.

Пастор Церкви адвентистів сьомого дня Олександр Рибачук запропонував надати матеріали до 500-річчя Реформації в районну газету «Красилівський вісник», проведення спільних заходів по профілактиці шкідливих звичок, здорового способу життя для дітей, молоді та дорослих.

Інна Грицюк, підводячи підсумки зустрічі, подякувала всім за пропозиції до Плану заходів по відзначенню 500-річчя Реформації в районі. У ході засідання присутні обговорили План заходів з відзначення в районі 500-річчя Реформації; визначили наступні кроки співпраці та перспективи взаємодії закладів культури та релігійних установ.

Під час заходу учасники переглянули презентацію «Реформації — 500 років» та ознайомилися з матеріалами книжково-ілюстративної виставки «Рух, що змінив світ».

За матеріалами krasylivcrb.at.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *