Німецький слід в історії Запоріжжя
10.08.2017
У наметовому таборі під Олександрією говорили про Реформацію (ФОТО)
11.08.2017

У Кривому Розі проходить міський конкурс науково-дослідних робіт «Німецькі читання: вплив Реформації на розвиток суспільства»

З нагоди 500-річчя Реформації та з метою вивчення німецької історії, культури, традицій, та для посилення міжкультурного діалогу Адвокатське об’єднання «Олюха та партнери» та Громадська організація «Міжнародні інноваційні освітні технології» оголошує конкурс робіт «Німецькі читання: вплив Реформації на розвиток суспільства».

Конкурс проводиться у період з 19 грудня 2016 року по 20 жовтня 2017 року серед учнів загальноосвітніх та спеціалізованих навчальних закладів та студентів вищих навчальних закладів за наступними номінаціями:

  1. Історія Реформації.
  2. Реформація і культура Німеччини.
  3. Німці Криворіжжя.

Конкурс складається з двох етапів. В період з 19 грудня 2016 року по 5 жовтня 2017 року здійснюється прийом робіт учасників конкурсу, після чого в період з 6 жовтня по 18 жовтня 2017 року відбудеться заочний етап конкурсу, в ході якого журі визначить фіналістів які пройшли в другий етап. Фінал конкурсу відбудеться 20 жовтня 2017 року, після чого журі визначить переможців конкурсу. Фіналісти будуть нагороджені грошовими преміями.

Фінал конкурсу буде проводитися у приміщенні Криворізької гімназії №91 за адресою: вул. Генерала Радієвського, 48, Кривий Ріг, Дніпропетровська область.

Отримати більше інформації про захід можна за e-mail: organizationmiot@gmail.com

Віталій Олюха 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *