Круглий стіл у Кривому Розі присвятять протестантським рухам регіону
20.02.2017
Павло Унгурян: «Україна волає про реформацію»
21.02.2017

У Кропивницькому пройшов семінар-тренінг щодо викладання історії Реформації у навчальних закладах

Науково-історичний та ресурсний відділи Кіровоградського обласного оргкомітету R500 ініціювали проведення 18 лютого семінару-тренінгу щодо викладання у навчальних закладах області уроків з історії Церкви та Реформації. Захід проходив у Центральній церкві євангельських християн-баптистів «Дім Євангелія» у м. Кропивницькому. Зустріч відвідали близько 50 осіб із різних євангельських церков Кропивницького, Олександрії, Помічної та інших населених пунктів Кіровоградської області.

Основним спікером заходу стала запрошена зі столиці дослідник історії Церкви, авторка багатьох публікацій, статей, викладач історії та християнської етики Ніна Трухан, яка представляє науково-історичний відділ Всеукраїнського організаційного комітету R500. «І приверне він серце батьків до синів, і серце синівське до їхніх батьків, щоб Я не прийшов, і не вразив цей Край прокляттям!» (Мал.4:6) — цей текст Святого Письма став основою заходу.

Впродовж семінару Ніна Трухан розповідала про історичні події, які тісно пов’язанні з Реформацією, як вони вплинули на розвиток тогочасної історії, а головне — який вплив має Реформація на історію людства сьогодні, на суспільство, особливо на підлітків та молодь.

Медіавідділ Кіровоградського обласного оргкомітету R500

Фото Григорія Юрика

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *