Журналісти розповіли про Реформацію. Олеся Дмитрієва
30.05.2017
На Співочому полі співатимуть про Бога (ВІДЕО)
31.05.2017

У Луцьку розповіли, як проходитиме фестиваль «Назустріч Реформації»

В обласному центрі Волині розповіли, як проходитиме протестантський фестиваль «Назустріч Реформації», який відбудеться 5 червня, пише 0332.ua.

Про це йшлося під час прес-конференції з нагоди проведення фестивалю.

На початку заходу було зазначено, що Президентом України був підписаний відповідний Указ про те, що 2017-й— це рік відзначення 500-річчя Реформації.

Про фестиваль «Назустріч Реформації»

Голова Волинського обласного об’єднання євангельських християн-баптистів Ярослав Троць розповів, що фестиваль — це можливість продемонструвати єдність християн. «Ми починали своє життя з дитинства, і ми завжди пам’ятаємо сімейні свята. В мене була мрія, щоб у Луцьку були свята, які б об’єднували родину. Попередні очільники міста і області говорили про такі події. І я дякую Богу, що такі мрії збувається. Для нас це можливість продемонструвати нашу єдність як християн. Бо в багатьох країнах світу є синдром розділення. Я хотів би, щоб церкви продемонстрували ту діяльність, якою ми можемо допомогти нашому суспільству» — сказав він.

«Церква — це не просто релігійна організація, а це реальні живі люди, які проголошують свою віру через вчинки. В Україні найбільш лояльне законодавство по відношенню до церков і до свободи віросповідання. Ми працюємо з сім’ями, у в’язницях. Профілактика з різними залежностями, робота з людьми похилого віку, видавництва, друкарні. Тому для нас це — можливість показати, чим ми можемо служити нашому суспільству. Я хотів би, щоб був прославлений Бог. Ми запрошуємо представників від керівництва міста та області. Я мрію, щоб ми кожного року робили постійні представлення», — зазначив Ярослав Троць.

Наповнення фестивалю

Організатор тижня подружжя у Луцьку Альона Юхимчук розповіла, що фестиваль розпочнеться 5 червня о 15 годині. Старт буде з Київського майдану ходою, яка проголошуватиме сімейні цінності.

«Тиждень подружжя — це міжнародний рух, який поширений у 22 країнах світу. Ми бачимо, що Україна на певному порозі, куди вона піде. Зараз відбувається боротьба за сімейні цінності: є зовнішні загрози та внутрішні. Ми бачимо, що інститут сім’ї потребує підкріплення. З 2011 року ми з командою однодумців намагаємося просувати сімейні цінності. Слава України — це її сім’я, діти, чоловіки і жінки, які люблять один одного. Основна ціль — продемонструвати, що в Україні є цінності сім’ї. Коли сім’я займає правильне положення в суспільстві, то ми бачимо відповідний результат. Потрібно докладати зусиль, щоб побудувати сім’ю. І ми будемо бачити, як змінюється Україна. Нам потрібні цінності, які ми будемо передавати з покоління в покоління. Саме тому ми пройдемо ходою, яка буде проголошувати ці гасла. Також у ході буде карета з нареченими. На Театральному майдані буде містечко, де будуть показані найголовніші принципи подружнього життя. Також ми будемо запрошувати людей написати лист-кохання, люди зможуть фотографуватися», — резюмувала Альона Юхимчук.

Вона додала, що на фестивалі буде здійснено проект «Супер-тато», де чоловіки тягатимуть автомобілі.

Локація «Країна здоров’я»

Координатор виставки соціальної діяльності протестантських церков Волині Володимир Мелись зазначив, що потрібно дотримуватися простих принципів здоров’я.

«Церква ніколи не стояла осторонь здорового способу життя. Ми завжди пропагували принципи здорового життя. Нашому суспільству потрібно представити, що наше здоров’я в наших руках. Шкідливі звички — проблема №1 нашого суспільства. Потрібно дотримуватися простих принципів здоров’я, в цьому немає нічого важкого. Ми будемо пропагувати для суспільства здоровий спосіб життя», — розповів Володимир Мелись.

Голова Волинського об’єднання церков християнської віри євангельської (п’ятидесятників) Михайло Близнюк наголосив, що фестиваль не є рекламою протестантів. «Ми віримо, що буде краще, бо Бог цього прагне. Це дійство не є рекламним роликом протестантів. Це наш голос, який би заохочував всіх бути такими. Якщо наше богослужіння не підтверджується діями — це пусті слова. Тому цей фестиваль буде для людей, які прагнуть до кращого», — завершив Михайло Близнюк.

Насамкінець організатори зазначили, що на Театральному майдані та по вулиці Лесі Українки буде розташоване фестивальне містечко, а сам фестиваль завершиться двогодинним концертом та міжконфесійною молитвою за Україну.

Джерело: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *