У Києві пройде конференція «Не витрачай своє життя даремно-4» (ВІДЕО)
03.08.2017
У Мар’їнці розповіли про Реформацію (ФОТО)
04.08.2017

У Львові відкрили виставку історичних стендів, присвячених Реформації (ФОТО)

У самому центрі культурної та туристичної перлини України — місті Львові — відкрилася виставка історичних стендів, присвячених Реформації. Львів’яни та гості міста можуть ознайомитися з яскравою та змістовною інфографікою, що розповідає про історію європейської Реформації та її грандіозний вплив на розвиток цивілізації, а також євангельську суть Реформації. Також окрема увага приділена ролі цього суспільно-релігійного руху у розвитку науки, культури, політики та інших сфер.

Інформаційні стенди розміщені на одній з найбільш привабливих туристичних локацій Львова — біля міської ратуші на Площі Ринок. Проект реалізований з початку серпня завдяки об’єднанню зусиль пасторів міста Львова та служіння «Східноєвропейська Реформація» в рамках святкування Року Реформації.

Завдяки цим стендам громадяни також можуть відкрити для себе інформацію про те, хто такі протестанти та як вплинула Реформація на історію України, що є важливим для формування цілісного сприйняття євангельського руху у свідомості українців.

ГО «Східноєвропейська Реформація» безкоштовно надає макети стендів для друку всім, хто бажає розмістити їх у своєму місті. Щоб отримати макети, надішліть, будь ласка, запит на електронну адресу reformation.school@gmail.com, вказавши назву міста, прізвище, ім’я та номер телефону контактної особи.

Телефон для довідок: +38 (097) 003-14-25.

Джерело: Християни для України

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *