Керівництво Вінницької ОДА відвідало молитовний будинок і християнський табір церкви християн віри євангельської (ФОТО)
12.07.2017
Органне літо-2017 (ФОТО)
12.07.2017

У Малині провели круглий стіл «Уроки та виклики Реформації» (ФОТО)

У рамах з’їзду молоді у м. Малин Житомирської області 7 липня відбувся круглий стіл на тему «Уроки та виклики Реформації», присвячений відзначенню в Україні 500-річчя Реформації. Учасниками заходу стали служителі та представники місцевої влади Житомирської області. Серед них: начальник управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації Світлана Гресь, перший заступник голови Малинської районної держадміністрації Олексій Кучинський, завідувач відділу культури Людмила Фещенко, завідувач відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Світлана Барановська та ін.

Голова Громадського об’єднання «Східноєвропейська Реформація» та директор Східноєвропейського Лідерського Форуму Ярослав Лукасик коротко згадав історичний контекст Реформації та розповів яким чином її ідеї вплинули на розвиток суспільства. За його словами українське суспільство зараз переживає переломний, кризовий період, в якому принципи Реформації можуть стати потрібним дороговказом на шляху до реальних позитивних змін. «Країни, які взяли за основу побудови свого суспільства принципи Реформації, на сьогодні мають низький показник корупції та високий рівень достатку», — зазначив він.

Начальник управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації Світлана Гресь наголосила на важливості співпраці церкви і влади та запропонувала створити спеціальну модель співпраці для свідомої молоді.

Депутат Боярської міської ради Зоя Виборна та завідувач відділу молоді церкви християн віри євангельської Богдан Левицький поділились своїм досвідом роботи в рамках проекту «Реформації 500». Вони згадали, що було проведено багато соціальних акцій на місцях, концертних програм та різноманітних заходів для дітей та батьків. Зоя Анатоліївна підтвердила, що важливою є спільна робота християнських протестантських церков і влади, оскільки, як вона сама зазначила, прийшла до Бога саме через таку співпрацю.

Старший пресвітер Житомирського обласного об’єднання церков християн віри євангельської Володимир Бричка, підсумовуючи, зазначив, що святкування 500-річчя Реформації не змінить Україну за один рік, але це хороша можливість почати допомагати нашому суспільству тим, чим ми можемо. І наше завдання, за його словами, — першочергово нести приклад власним життям.

«Реформація нагадує, що нам потрібно мінятися. Наш розум повинен бути світлим, щоб ми могли правильно думати та правильно бачити», — підсумував Богдан Левицький.

Влад Кочуков

Джерело: facebook.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *