Хмельниччина долучилася до підготовки відзначення 500-річчя Реформації
07.10.2016
Роль родинного життя Мартіна Лютера у становленні системи лютеранської моралі
07.10.2016

У Мінкультури відбулася Міжвідомча нарада з питань підготовки до відзначення в Україні 500-річчя Реформації

У Міністерстві культури України під головуванням Міністра культури України Євгена Нищука відбулася Міжвідомча нарада з питань підготовки до відзначення в Україні 500-річчя Реформації. У нараді взяли участь представники Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства соціальної політики України, Державного комітету телебачення і радіомовлення України, Оргкомітету по підготовці святкування 500-річчя Реформації в Україні, а також голова Оргкомітету народний депутат України Павло Унгурян.

002
003

Як відомо, в 2017 році протестантська громада на світовому рівні відзначатиме 500-річчя Реформації. 26 серпня 2016 Президент України видав Указ «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації», відповідно до якого Міністерству культури України доручено розробити План заходів по відзначенню в Україні 500-річчя Реформації.

004

Міжвідомча нарада зібрала представників зацікавлених центральних органів виконавчої влади з метою планування своєї діяльності та розгляду пропозицій від центральних і місцевих органів виконавчої влади та релігійних організацій щодо пропозиції до Плану заходів з підготовки та відзначення в Україні 500-річчя Реформації.

Нагадаємо, що з квітня 2005 року в Україні діє Рада євангельських протестантських церков України (далі — Рада), яка відповідно до свого Положення є представницьким міжконфесійним консультативно-дорадчим органом протестантського спрямування, що діє на громадських засадах. Рада була утворена з метою об’єднання зусиль євангельських протестантських Церков (релігійних об’єднань), які підписали Декларацію про утворення Ради Євангельських Протестантських Церков України, задля захисту принципів свободи совісті та віросповідання, рівності всіх релігійних організацій у своїх правах, поширення християнських цінностей і моралі.

03

В квітні поточного року при Раді було створено Організаційний комітет з відзначення 500-річчя Реформації, головою якого обрано народного депутата України Павла Унгуряна.

Джерело: mincult.kmu.gov.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *