У Кривому Розі проходить міський конкурс науково-дослідних робіт «Німецькі читання: вплив Реформації на розвиток суспільства»
11.08.2017
Реформаторський сімейний день у Великій Доброні зібрав більше 7000 учасників
14.08.2017

У наметовому таборі під Олександрією говорили про Реформацію (ФОТО)

Близько 50 юнаків та дівчат поєднали приємне з корисним під час триденного наметового табору з 21 по 23 липня неподалік міста Олександрії, що на Кіровоградщині. Табір «R500» зібрав представників різних церков та деномінацій Олександрії та інших населених пунктів для спільного відпочинку, прославлення Бога, спілкування та дослідження витоків євангельської віри.

Першим кроком до відкриття для молоді теми Реформації був спільний перегляд фільму «Лютер», який потім обговорили. Також під час відкриття табору молодь міркувала над темою життєвого призначення та виконання Божого покликання на прикладі життя Вільяма Вілберфорса, який боровся за відміну рабства у Британії. Це стало гарною «злітною смугою» для наступного насиченого дня, в якому були тімбілдінг («побудова команди» (англ.) — заняття на згуртування колективу. — Прим. ред.), семінари та рольова гра.

Під час тематичних семінарів присутні дізналися про передумови Реформації в Європі, сутність ідей Реформації Мартіна Лютера, історію розвитку протестантських деномінацій, відомих протестантів та вплив Реформації на Україну.

У молодих людей залишилися приємні враження про табір, а його організатори сподіваються, що їм вдалося створити імпульс для подальшого розвитку реформаційних ідей в серці та розумі християнської молоді.

Ілля Вітченко

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *