На Вінниччині до 500-річчя Реформації провели дитячу програму «Країна здоров’я»
30.08.2017
Свято Реформації провели у Володимир-Волинському
30.08.2017

У Новій Каховці пройшов Тиждень доброго кіно просто неба із переглядом фільму «Лютер» (ФОТО)

Провести останні теплі вечори поруч із рідними і дорогими серцю людьми, друзями, зробити їх ще теплішими новокаховчан запросили цьогоріч організатори Тижня доброго кіно просто неба — прихожани Церкви Різдва Христова та волонтери (м. Нова Каховка, Херсонська область).

Аромат літнього парку, затишна атмосфера, безкрає зоряне небо зачарували усіх і зробили прощання з літом дійсно незабутнім. Стартували покази стрічок 21 серпня. За черговою «порцією» доброго кіно містяни приходили до паркової зони на території Церкви Різдва Христова. І вже перший перегляд історичної стрічки «Бен Гур» зібрав понад 150 глядачів. Загалом, разом з волонтерами, які допомагали в організації, показ об’єднав більше 200 містян. І так було щовечора.

Варто віддати належне організаторам. Можливо хтось думає: «Чи велика справа, організувати кіно на вулиці?» Проте особливу і визначальну роль тут грає сама атмосфера. Гостей зустрічали гостинно та тепло, мов вдома: солодощі, гарячі чай і кава, лимонад, солодка вата, креативна фотозона, зручні місця для перегляду. Крім того, усі глядачі ставали учасниками розіграшу безкоштовних походів на двох до кав’ярні «Сoffee city», перукарні «Family Look» та квитків до кінотеатру «Юність».

Як розповів один з організаторів та ідейний натхненник тижня кіно, керівник інформаційного відділу Церкви Різдва Христова Сергій Пантоненко, ідея влаштувати перегляд фільмів під відкритим небом не давала спокою йому давно.

«Часто доводилось читати у різних ЗМІ про те, що схожі проекти вже стали традицією для багатьох українських міст, в тому числі на рідній Херсонщині, — розповів Сергій. — А в нашому місті нічого такого ще не було, тож разом з командою однодумців та з благословення єпископа Сергія Вознюка вирішили подарувати новокаховчанам наш проект, який назвали «Тижнем доброго кіно». Ми прагнули організувати таке дозвілля, де містяни могли б зібратись усією родиною або гарною компанією, відкласти клопоти, поспіх, замислитися над важливими питаннями, поспілкуватися та просто порадіти — без приводів, дат чи причин.

І не може не тішити, що ще минулоріч наш задум припав до душі багатьом людям. Тож цього літа ми просто не могли не влаштувати ще один Тиждень доброго кіно. І окремо підкреслю: саме доброго, оскільки ми відбирали родинні, дещо філософські стрічки, які б спонукали людей до змін, до роздумів, до самовдосконалення, пробудження гарних намірів. Герої багатьох з продемонстрованих нами фільмів закликали до прощення, любові, допомагали побачити актуальні проблеми дещо під іншим кутом зору. Найбільшу кількість глядачів — понад 200 осіб — зібрав перегляд мультфільму «Співай». Дітвора була у захваті, а дорослі подекуди навіть втирали сльози. Стрічка про тварин, але, як це часто буває, життєві перипетії персонажів — не що інше, як проекція нашого життя.

Завершальним акордом тижня став фільм «Лютер», показ якого відбувся в рамках святкування в Україні 500-річчя Реформації. Проте, аби останній вечір запам’ятався глядачам ще більше, ми презентували невеличкий творчий експромт: гостей чекали виступи музичного колективу молоді Церкви Різдва Христова, а також відомої у Новій Каховці солістки Катерини Петрийчук. Ось так і промайнув наш тиждень. Сподіваємось, що він не лишив байдужим жодного».

Джерело: nk-online.tv

2 Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *