В Одессе проходят мероприятия в рамках празднования 500-летия Реформации
12.10.2017
Реформуй себе — реформуй країну (ВІДЕО)
12.10.2017

У Парламентській асамблеї Ради Європи відзначили 500-річчя Реформації

Делегація Ради Євангельських протестантських церков України 11 жовтня прибула з робочим візитом до Страсбургу, де цього тижня під час сесії ПАРЄ пройшов ряд заходів, присвячених 500-річному ювілею Реформації. Насичена програма дня розпочалась молитовним сніданком, на якому читали Слово Боже керівники різних протестантських конфесій України, представники європейських релігійних організацій, а також парламентарі різних країн світу.

У центральному холі Асамблеї було відкрито експозицію, присвячену ювілею Реформації, що була організована парламентськими делегаціями кількох держав. Відкриваючи виставку, голова найбільшої політичної групи ПАРЄ — Європейської народної партії (Християнські демократи) Аксель Фішер зазначив, що Європа значною мірою завдячує своїм успіхом саме феномену історії Реформації.

Народний депутат України, керівник Центрального оргкомітету R500 Павло Унгурян став організатором ще одного важливого заходу в стінах ПАРЄ. А саме: круглого столу «Вплив Реформації на культурне, соціальне і політичне життя Європи» за участю політиків, вчених, керівників церков, експертів з більш ніж 20 європейських країн. У роботі круглого столу взяли участь також представники католицької та православної гілок християнства.

Під кінець вечора в приміщенні Європейської Парламентської Асоціації пройшла стратегічна дискусія на тему «Збереження та просування принципів Реформації на Європейському континенті», де блискучу аналітичну доповідь представив керівник Центру ім. Роберта Шумeна філософ та письменник Джеффрі Фонтейн.

Підводячи підсумки стратегічної зустрічі, Павло Унгурян зазначив, що принципи Реформації, які свого часу змінили хід історії, сьогодні потрібні як Україні, так і цілому світу: «500 років тому Реформація якісно змінила політичне, економічне, соціальне, культурне і духовне життя багатьох цивілізованих країн. Україна також повинна скористатися цим досвідом, аби стати успішною та процвітаючою державою Східної Европи».

Прес-служба Павла Унгуряна

2 Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *