В Украине стартовала регистрация на Новомедиа Форум
02.08.2017
Джаз-хор з Німеччини потішив черкащан композиціями у стилі спиричуелс і госпел (ФОТО)
02.08.2017

У Реваківцях пройде фестиваль християнської музики «Народжені славити»

27 липня відбулася зустріч голови райдержадміністрації Івана Друцула та голови районної ради Петра Лумея із представниками релігійних конфесій Кіцманщини (Чернівецька область) за участю заступника голови РДА Галини Мельничук, начальника відділу культури, національностей та релігій РДА Оксани Тощук, директора КСВ «Буковинська Троя» Володимира Воронюка та голови Віче Чернівецького міського підрозділу ГО «Рада родин» Світлани Скляренко.

Керівники району насамперед подякували служителям за міжконфесійний мир і злагоду, що панують між релігійними громадами району, за велику духовну місію, благодійні справи і щоденні молитви за мир в Україні.

Світлана Скляренко поінформувала присутніх про те, що на території району на 11-12 серпня запланований Всеукраїнський фестиваль християнської музики «Народжені славити», розповіла детально про завдання, умови та порядок його проведення, запросила до участі релігійні громади Кіцманщини та поцікавилася думкою присутніх щодо такого духовного заходу.

Фестиваль присвячується святкуванню 500-річчя Реформації (відповідно до Указу Президента України), має консолідуючу мету і його своєрідним девізом є слова: «Приїдь і покажи культуру своєї церкви». Тобто цей проект миротворчий і дає можливість його учасникам показати, хто і в який спосіб славить Бога. Проводиться з метою популяризації християнських фольклорних та музичних традицій, розвитку духовності, театрального, вокального, образотворчого напрямів мистецтва.

Організаторами фестивалю є: меценат, благодійник, представник об’єднання церков віри євангельської «Царство Бога», голова Віче Чернівецького міського підрозділу ГО «Рада родин» Світлана Скляренко та власник КСВ «Буковинська Троя» с. Реваківці Володимир Воронюк.

До участі у фестивалі «Народжені славити» запрошуються творчі колективи та окремі виконавці, діти християнських «недільних шкіл» (за згодою батьків) та інші. На сьогодні до участі вже заявлено близько 20 колективів з різних областей України.

Фестиваль проходитиме в таких номінаціях: художнє читання, вокал, театральне мистецтво тощо.

Гостей також чекають виступи конкурсантів таких відомих українських телепроектів, як «Голос країни», «Х-фактор», «Фабрика зірок». Спеціальний гість — Валерій Короп — пастир-євангеліст, виконавець духовних пісень.

Христина Мельничук

Джерело: rayon.cv.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *