Президент Порошенко зустрівся з членами Ради Церков і обговорив ситуацію в Україні (ВІДЕО)
21.11.2016
Ярослав Лукасик розповідає про правильні відносини Церкви і держави
21.11.2016

У Рівному пройшов презентаційний захід «Назустріч Реформації» (ФОТО, ВІДЕО)

Потужним акордом почалася симфонія руху R500 у Рівному 19 листопада. Симфонія взята за приклад як буквально, так і образно. Співзвуччя унікального виконання музичних творів естрадно-симфонічним оркестром Soli Deo (м. Луцьк) та молодіжним хором «Sanctus» стали незабутнім фоном для співзвуччя міжденомінаційної євангельської спільноти Рівного та області, що зібралася на презентаційний захід «Назустріч Реформації» в залі міського палацу культури «Текстильник».

Цей урочистий захід покликаний дати старт відзначенню в Рівненській області та м. Рівному символічної дати — 500-річчя Реформації. Подію такого масштабу, яка б об’єднала представників усіх деномінацій протестантських церков регіону, місто побачило вперше. Це свідоцтво того, що заявлений принцип «Через духовну реформацію — до відродження країни» знаходить своє втілення в русі, який потенційно може стати відповіддю на унікальний виклик та можливість проголосити євангельські принципи. Втілити в сучасних реаліях українського життя п’ять «соло», які були заново відкриті в часи Реформації ХІХ ст.

001

Старші служителі всіх євангельських об’єднань області коротко висвітлили п’ять «соло» Реформації та звершили молитви подяки Богові за дані можливості для проповіді Євангелія. Очільники області та міста звернулися з вітальним словом до присутніх у залі (яких було біля 700 осіб), відзначивши важливість цього ювілею.

002

Депутати Верховної Ради Павло Унгурян (на фото) та Сергій Дехтярчук висловили сподівання на реальні зміни в державі внаслідок втілення принципів Реформації в країні.

Цій важливій події передував не менш вагомий захід — прес-конференція за участю очільника області Олексія Муляренка, мера міста Володимира Хомка, депутатів Верховної Ради та міської ради Рівного, представників науки, бізнесу, медицини та церкви.

003

Голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко під час конференції підписав розпорядження про відзначення 500-річчя Реформації на теренах області.

Міський голова Рівного Володимир Хомко відзначив той величезний об’єм активної благодійної роботи, яку звершують євангельські церкви міста та області.

004

Нагадавши про складні часи, які переживали християнські євангельські церкви за часів СРСР, мер зауважив великі зміни, які сталися в нашій державі, виразивши сподівання, що зміни такого характеру будуть стабільно продовжуватися.

В результаті цих змін сьогодні євангельські християни можуть відкрито сповідувати свою віру в Бога, творити добро, співпрацювати з представниками обласної та міської влади і бути визнаними повноправними членами суспільства. Влада іде назустріч протестантським євангельським церквам у спільній праці на благо суспільства та держави, у справі утвердження високих біблійних, моральних стандартів в суспільстві.

005

Народний депутат Верховної ради та координатор Всеукраїнського оргкомітету R500 Павло Унгурян висловив підтримку в цій загальній місії від народних обранців у Верховній Раді України. Зазначивши, що цей процес духовної реформації знаходить своє відображення і в стінах Верховної Ради, через внутрішню реформацію в серцях народних обранців та спільну працю, спрямовану на утвердження біблійних принципів на законодавчому рівні.

006

Реформація як суспільно-релігійний рух, що охопив Європу в XVI ст., принесла якісний та динамічний розвиток багатьом успішним сьогодні країнам. Вона є шансом для України, яка все ще блукає в пошуках своєї національної ідеї та виходу із кризи. Сьогодні Україна може обрати шлях послуху Богові через прийняття біблійних істин в якості керівних принципів в державотворенні, економіці та суспільно-політичному житті.

Євангельські християни моляться та вірять, що народ України зрозуміє, що зміни у державі і в своєму місті розпочинаються з кожного особисто: з відповідальності на своєму робочому місці, з усвідомлення того, що всі рівні перед законом, із викорінення корупції, з усвідомлення того, що ми всі ходимо перед Богом. Це і були цінності Реформації, і вони могли би стати відповіддю на сучасні виклики України.

Володимир Ланевич,

координатор медіа відділу Рівненського регіонального комітету R500

 

img_0034

img_0041

img_0047

img_0062

img_0066

img_0074

img_0079

img_0086

img_0113

img_0128

img_0141

img_0149

img_0156

img_0166

img_0176

img_0184

img_0190

img_0228

img_0324

img_0379

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *