Всеукраїнська науково-практична конференція, присвячена 500-річчю Реформації, пройшла у Хмельницьку
17.05.2017
У Львові в рамках проекту R500 відбудеться флешмоб «Читай Біблію»
18.05.2017

У Рівному пройшов «Тиждень молоді» (ВІДЕО, ФОТО)

Заходи з нагоди святкування 500-ліття Реформації набирають обертів, залучаючи до співпраці церкви, використовуючи відкриті можливості впливати на наше суспільство та світогляд людей нашого краю добром та християнськими чеснотами.  Так, після Тижня служіння, в Рівному пройшов Тиждень молоді. З 8 по 14 травня християнська молодь міста об’єднувалась на різних площадках, де в різний спосіб, відкрито і з запалом, доносили Благу звістку жителям Рівного.

9 травня відбувся велопробіг «Реформуй себе — реформуй Україну», який об’єднав біля двохсот учасників які поставили за мету показати, що молодь Рівненщини та України виступає за здоровий спосіб життя.

13 травня на центральній площі Рівного через флеш-моб «Живи по Слову» молодь звертала увагу городян на важливість та нагальну потребу людини в Слові Божому. Всі бажаючи мали можливість отримати свій власний примірник Євангелія. Молодь втілює слова апостола Павла «бо я не соромлюсь Євангелія Христового, адже воно є сила Божа на спасіння».

Також були проведені змагання з футболу. Спорт загалом потужний інструмент для побудови мостів взаємовідносин із молоддю. Організовуючи подібні турніри з елементами благовістя, слово Істини засівається в юних серцях.

Семінар «Маркетинг для покоління Z», проведений фахівцями у сфері IT-технологій, розкрив переваги та можливості служіння в соціальних мережах.

Завершальним акордом тижня став концерт «Солі Део глорія», який зібрав понад три тисячі юнаків та дівчат на місцевому стадіоні «Авангард».

Родзинкою концерту став гурт «Gospel Company UA», у складі якого співають учасники зіркового пісенного шоу «Голос країни». Аняня Удогво, учасник 6-го сезону в команді Святослава Вакарчука, та Кемі Оке, учасниця 7-го сезону у складі команди Джамали.

Організувавшись в гурт «Gospel Company UA», вони скеровують свої таланти на славу Богу та в служінні народу України. В такому складі вони уже встигли взяти участь у масштабному пісенному конкурсі «Євробачення-2017».

Ще одним гостем концерту був Святослав Святинчук, який провадить потужну роботу з молодим поколінням в школах, пропагуючи здоровий спосіб життя та християнські цінності.

Пісенні виступи перепліталися зі свідоцтвами людей, які пережили реформуючу та трансформуючу силу Євангелія у власному житті, від патрульного поліції до батька багатодітної родини прийомних дітей.

Віримо, що через подібну єдність Церкви Христової у спільній справі благовістя, активної позиції молоді, сприянні Духа Божого в України є реальний шанс змінитися та реформуватися у країну добра, любові, справедливості та честі.

Володимир Ланевич

1 Комментарий

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *