Лідерство XXI століття: від «теорії великої людини» до процесу стосунків між людьми
02.08.2017
В Украине стартовала регистрация на Новомедиа Форум
02.08.2017

У Шаргороді відбувся фестиваль християнської музики та співу «Крила надії» (ФОТО)

Жителі м. Шаргорода Вінницької області 27 липня стали свідками святкування 500-річчя Реформації. Громада церкви євангельських християн-баптистів «Благодать» ініціювала проведення першого регіонального фестивалю християнської музики та співу «Крила надії», повідомляє rda.sharrayrada.gov.ua.

Програма фестивалю включала в себе наступні заходи: роботу дитячої студії «Містечко чистих сердець», музично-євангелізаційну програму та кінопоказ фільму християнської тематики.

Дитяча студія розпочала свою роботу о 16:00 благословеннями пастора церкви Валерія Власіка. Він коротко розкрив дітям суть Реформації,зазначив, що найперше ми повинні реформувати свої думки, серце, світогляд відповідно до того, що нам каже Слово Боже. Адже тільки в ньому ми можемо віднайти джерело любові, доброти, милосердя.

Основною темою в заняттях з дітками було поняття гріха, і що тільки один Ісус Христос є спроможним звільнити від нього. Діти грали у гру «Посади Едемський сад», вивчили біблійний вірш «Бо кожен, хто покличе Господнє ім’я, буде спасенний» (Євангелія, Послання до римлян 10:13), співали пісні під музсупровід гітари з молоддю церкви Рахни-Лісові, відгадували загадки, грали у рухливі ігри на свіжому повітрі. Завершили роботу студії молитвою .

На останок маленькі слухачі студії отрималм подарунки на християнську тематику: розмальовки, наклейки, блокнотики, календарики, магніти, закладки для книг тощо.

Родзинкою святкування стала музично-євангелізаційна програма фестивалю «Крила надії».

Ведучі свята Олександр Осташко та Наталя Домбровська розпочали свято чудовою розповіддю гостям про славетне місто Шаргород, його основні принади, озвучили обґрунтування рішення Президента про підписання Указу про відзначення Реформації.

З вітальним словом виступив перший заступник голови Шаргородської РДА Микола Гавліцький, який привітав присутніх та розкрив історичне підґрунтя Реформації та її значення у розвитку суспільства.

Змістовним виконанням пісень порадували гурт «Благодать», м. Вінниця., хор церкви євангельських християн-баптистів с. Рахни-Лісові (керівник Ольга Рябець), молодіжний ансамбль цієї ж церкви. З їх вуст пролунали твори «Величальна», «Вірую», «Без любові сонце гасне», «Нехай світом панує любов» та інші.

Вірші зачитували Яна Власік, Владислав Пльонсак, Неля Кліменко.

Коротко про основні постулати Реформації присутнім розповіли пастори Андрій Кувшинкін та Олександр Осташко. Завершили дійство спільною молитвою за участю пастора церкви Рахни-Лісові Леоніда Власіка.

Наприкінці всім учасникам фестивалю пастор Валерій Власік вручив пам’ятні сувеніри та подяки.

Завершення фестивалю проходило біля кінотеатру «Дружба». Новинкою для жителів міста став «кінодвір» — показ фільму на відкритому повітрі. До перегляду була запропонована стрічка «Кімната війни» режисера Алекса Кендрика (США, 2015), що відкриває глядачам, яких змін може зазнати наше життя, коли ми звертаємося до Господа з проханням вирішити наші проблеми, і яким чином Він у цьому допомагає, яких змін зазнають самі люди, їх сім’ї, яким прекрасним стає життя з Богом і якими щасливими у таких сім’ях ростуть діти, а світ реальних проблем може бути скорегований нами ж самими, якщо ми шукаємо Бога, Якому підвладне наше життя.

За матеріалами rda.sharrayrada.gov.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *