Реформація суттєво вплинула на психологію людей
09.10.2017
У Львові провели круглий стіл «Протестантизм: історія та сьогодення» (ФОТО)
10.10.2017

У Скадовську відзначають 500-річчя Реформації

Міський голова Скадовська (Херсонська область) Олександр Яковлєв 6 жовтня провів нараду з представниками релігійних громад міста.

На виконання Указу Президента України від 26.08.16 “Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації” міські релігійні громади підводили підсумки проведених заходів протягом поточного року.

Відповідний Указ затверджує “проведення у жовтні 2017 року в м. Києві урочистого заходу з нагоди 500-річчя Реформації”. Відповідні урочистості пройдуть у містах України на відзначення 500-річчя Реформації.

У ході наради також було заплановано проведення урочистостей у Скадовську до ювілейної дати Реформації. 28 жовтня об 11:00 на майдані районного будинку культури заплановано проведення концертної програми, ярмарку місцевих майстрів та пригощання від релігійних громад міста, для дітей будуть організовані ігрові програми і містечко для дозвілля.

Ініціаторами проведення святкувань є місцеві громади євангельських християн баптистів, адвентистів сьомого дня, церква Ісуса Христа, церква “Алілуя”, церква “Нове покоління”.

Джерело: skadovsk.org

Фото

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *