Путешествие по местам Реформации — христианский лагерь за границей в современном формате (ФОТО)
13.07.2017
У Ворзелі пройде мистецько-просвітницький захід «Від Лютера до Баха. Історія. Реформація. Мистецтво»
13.07.2017

У Сквирі говорили про Реформацію

У 2017 році Україна відзначає 500-ліття від початку масштабного духовного відродження, яке назавжди змінило хід історії. Початок Реформації прийнято рахувати від виступу німецького ченця Мартіна Лютера 31 жовтня 1517 року, який у цей день прибив 95 тез до брами собору у Вітенберзі. Інший німецький мислитель Г. В. Ф. Гегель назвав Реформацію «сенсом історії нового часу». Соціальні феномени, народжені Реформацією, залишаються найбільшим досягненням людства за всю історію. Західна цивілізація має витоки з духовних ідеалів Реформації, до них мають прагнути й українці.

Реформація є поверненням людини, церкви і суспільства до біблійних стандартів. Це повернення до Особи Ісуса Христа — Сина Божого, відвічного Слова, яке стало тілом. Саме тут її сутність, сенс і сила.

Про це йшлося на зібранні громадянських інститутів Сквирського району Київської області, яке відбулося у читальному залі Центральної районної бібліотеки. У заході брала участь представник райдержадміністрації О. Ю. Хлебік, завідувач сектору культури Сквирської райдержадміністрації О. Л. Центило-Гіптенко, головний спеціаліст загального відділу апарату Сквирської РДА В. Л. Лозинський.

Учасники обговорення ознайомилися з документальною стрічкою, присвяченою 500-річчю Реформації, дізналися про релігійний і конфесійний стан Сквирщини і разом з пастирями А. П. Дігтяренком (церква адвентистів сьомого дня) і О. М. Пірником (церква «Хліб життя») обговорили історичні аспекти Реформації та їх значення.

Джерело: skvira-rda.org.ua

Фото

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *