Мартін Лютер і культура доби Реформації
25.07.2017
Двоколісну акцію в рамках святкування 500-річчя Реформації влаштували в Полтаві (ВІДЕО)
26.07.2017

У столиці розпочали підготовку до «Свята подяки» (ВІДЕО)

У Київській міській державній адміністрації розпочали підготовку до проведення «Свята подяки», яке відбудеться 17 вересня в рамках 500-річчя Реформації.

«Ми маємо вкотре продумати всі деталі, щоб заходи, які проводяться у столиці за участю чи сприяння КМДА, проходили на найвищому рівні», — зазначив, відкриваючи робочу нараду, перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.

Організаційні зустрічі важливі, переконаний Геннадій Пліс, адже вони дозволяють консолідувати завдання та синхронізувати всіх, хто залучений до роботи.

«Приємно, що нам вдалося налагодити надзвичайно високий рівень співпраці і з районними адміністраціями, і з дорожніми та медичними службами, і з правоохоронцями. Сьогодні кожен розуміє свій рівень відповідальності та є настільки професійним, наскільки того потребує подія», — підкреслив перший заступник голови КМДА.

Заходи, приурочені до Всеукраїнського Свята подяки, пройдуть у столиці 17 вересня. Так, буде проведено ранкове служіння, зустріч колони автопробігу та «Свято подяки» за участю Ніка Вуйчіча.

Джерело: kievcity.gov.ua

2 Комментарии

  1. Сергій:

    Слава Богу за добре і щире серце Ніка Вуйчіча! Пропоную провести євангелізації містами України за участю Ніка з мотиваційною програмою-Ніколи не здавайтесь!

    • Владимир:

      Людям нужен не Ник, а Христос в нас — в ближних. Любите ближних, будьте письмом читаемым!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *