Конференция «Библия и Реформация» прошла в Одессе 
17.10.2017
В Івано-Франківську пройде урочистий концерт «Реформація. Світанок серця»
17.10.2017

У Вінниці обговорили програму урочистого заходу з відзначення 500-річчя Реформації (ФОТО)

У Вінницькій облдержадміністрації 13 жовтня відбулося засідання організаційного комітету з відзначення 500-річчя Реформації.

У зустрічі взяли участь заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, начальник управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ігор Салецький, заступник начальника управлінням культури і мистецтв облдержадміністрації Валентина Троян, заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Альона Лавровська, головуючий обласної Ради церков і релігійних організацій, голова Подільської конференції Церкви адвентистів сьомого дня Михайло Вільчинський, голова Вінницького обласного об’єднання церков євангельських християн-баптистів Леонід Почапський, почесний голова Вінницького обласного об’єднання церков християн віри євангельської Михайло Якобчук, голова обласного об’єднання Української церкви християн віри євангельської Василь Любчак та голова організаційного комітету з відзначення на Вінниччині 500-річчя Реформації, секретар Подільської конференції Церкви адвентистів сьомого дня Олександр Зайцев.

У вступному слові Олександр Крученюк зазначив, що 2017 рік як в Україні, так і в області став Роком Реформації. Він подякував представникам церков за проведені на високому рівні заходи. Це і міжконфесійний марафон «Україна та Європа святкує Різдво разом», публічна міжконфесійна хода «На захист життя та сім’ї», молодіжний квест «Реформації — 500», міжконфесійні вело- та автопробіги, Всеукраїнське свято Реформації та інші. «Державно-церковний тандем та практику проведення спільних заходів уже розпочали переймати від Вінниччини й інші області», — наголосив заступник голови облдержадміністрації.

Разом з тим, під час зустрічі було обговорено проведення 28 листопада заключного міжконфесійного заходу з відзначення 500-річчя Реформації —  урочистої ювілейної академії.

У ході діалогу Ігор Салецький зазначив, що органами державної влади буде надана всестороння підтримка щодо проведення даного фінального заходу. Проводитися ювілейна академія буде 28 листопада в приміщенні Вінницького державного академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського.

У рамках зустрічі представники церков окреслили пропозиції кожної з конфесій щодо заходу та обговорили детальну програму його проведення.

На завершення Олександр Крученюк подякував представникам релігійних організацій за допомогу постраждалим внаслідок надзвичайної ситуації в Калинівському районі: «Ми дуже вдячні за допомогу у ліквідації наслідків ситуації що трапилась, надані будівельні матеріали та безпосередньо робота бригад по ремонту пошкоджених будинків, адже лише в єдності, спільними зусиллями можна досягти результату».

Джерело: vin.gov.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *