Кальвин и наука
06.01.2017
Ігор Михайлин: «Журналістика — це дочка Реформації»
09.01.2017

У Вінницькій області розповіли про заплановані заходи Року Реформації (ФОТО)

У залі засідань Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА 23 грудня відбулася прес-конференція, на якій було висвітлено план заходів, присвячених відзначенню 500-річчя Реформації у Вінницькій області.

Починаючи з 25 грудня, стартуватиме акція «Україна і Європа святкують Різдво разом». На центральних майданах та в багатьох інших місцях будуть працювати інформаційні різдвяні намети, де мешканці міста зможуть отримати друковану літературу на тему R500, поспілкуватися із християнами на духовні теми, на тему відродження України і разом помолитися за особисті потреби. Також на головних сценах Вінниці пройдуть різдвяні концерти, які проведуть протестантські спільноти, керуючись принципами братерської любові та міжконфесійної єдності.

Головуючий Вінницької обласної Ради церков та релігійних організацій Михайло Вільчинський поділився з присутніми метою проекту R500, що полягає в тому, аби християни протестантських церков Вінниччини донесли до своїх земляків ідеї Реформації, спонукали їх робити перші кроки в напрямку віри в Бога та формуванні власних високих моральних цінностей. Пан Михайло висвітлив ряд заходів, які пройдуть протягом року по відзначенню 500-річчя Реформації. Серед них: наукові конференції у вищих навчальних закладах, круглі столи, авто- і велопробіги, тижні сім’ї і молоді, теле- і радіопрограми. Завершиться святкування масштабним заходом в кінці жовтня на Європейській площі в Києві, де планується зібрати близько 100 тисяч християн України.

Цікавими фактами та принципами Реформації поділилися глави релігійних організацій, а саме: єпископ Об’єднаної церков християн віри євангельської у Вінницькій області Михайло Якобчук, Голова Об’єднання церков християн віри євангельської (п’ятидесятників) Вінницької області Василь Любчак та секретар Біблійного коледжу Вінницького об’єднання євангельських християн-баптистів Павло Синявський.

Спікери зазначили, що шляхом навернення українців до Бога та дотриманням християнських заповідей добра і любові ми зможемо реформувати нашу країну та змінити життя на краще.

Провів прес-конференцію начальник управління у справах національностей та релігій ОДА Ігор Салецький.

img_8234

img_8241

img_8246

img_8259

img_8265

img_8271

img_8273

Лариса Козинюк

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *