«Ідеї Реформації оминули Україну, тому нині ми не маємо спокою», — Михайло Паночко
22.02.2017
«Крок назустріч. П’ять ідей, які колись змінили світ»
22.02.2017

У Запорізькій області тривають заходи з нагоди 500-річчя Реформації

Відповідно до Указу Президента, в Україні у 2017 році відзначається 500-річчя Реформації. На виконання цього Указу у Запоріжжі затверджено обласний план заходів. Стан його виконання обговорили на робочій нараді директор департаменту культури, туризму, національностей та релігій обласної державної адміністрації Владислав Мороко з керівником оргкомітету з відзначення 500-річчя Реформації в Україні у Запорізькій області Дмитром Матюхіним.

Як повідомив Владислав Мороко, згідно з планом відбудуться лекції та екскурсії для вихованців навчальних закладів «Дорогами Реформації». Навесні планується акція «Чисте місто — чисте серце», а влітку — вже традиційний «Фестиваль сім’ї». Заплановано також проведення молитовного сніданку з керівниками конфесій спільно з керівниками облдержадміністрації та обласної ради.

Дмитро Матюхін також розповів про те, як 500-річчя Реформації відзначається на всеукраїнському та міжнародному рівні, про участь українських протестантів у молитовному сніданку, який відбувся у Вашингтоні за участю новообраного президента США Дональда Трампа.

Нагадаємо, в Запоріжжі вже відбулася низка заходів із відзначення 500-річчя Реформації. Зокрема, це тематичне засідання за круглим столом в облдержадміністрації, ІІ Новорічно-різдвяний фестиваль за участю багатьох релігійних конфесій, пізнавальна акція «Знайте Біблію» в концертному залі ім. М. Глінки.

У Запорізькому національному університеті цій темі була присвячена міжнародна наукова конференція «Європейська Реформація XVI ст.: історико-антропологічний вимір (до 500-ї річниці початку Реформації в Європі)».

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Джерело: zoda.gov.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *