Християнські лідери готуються до ювілею Реформації (ФОТО)
23.12.2016
В Одеській Народній церкві запалили вогні і оголосили про старт Року Реформації (ВІДЕО)
23.12.2016

Учасники форуму «Назустріч Реформації» змінюватимуть Україну (ВІДЕО)

Насичена програма — панельні зустрічі, дискусії та ток-шоу. В український столиці 20 грудня відбувся одноденний Форум євангельських лідерів України «Назустріч Реформації», який відвідали бізнесмени, політики, успішні та впливові люди, а також релігійні діячі разом з керівниками регіональних організаційних комітетів проекту R500. Під час заходу однією з головних тем стало обговорення можливості реформації в Україні, і яким чином кожен українець може змінювати державу в духовному, культурному, економічному та політичному напрямку.

Павло Унгурян, народний депутат України: «Добробут України залежить від віри українців у Бога. Тому що країна буде жити добре, коли українці будуть жити чесно. Звідси і проблеми корупції, звідси і проблеми популізму, як невиконаних обіцянок, які даються і даються, але не виконуються, це і проблеми дилетантського непрофесійного управління місцевими громадами і бізнес процесами і економікою держави».

Учасники форуму переконані, що на виклики, які постають перед сучасним суспільством, можуть дати відповіді лише люди, які мають мудрість від Бога — християни. Саме тому українцям потрібна реформація.

Людмила Філіпович, завідувачка відділу філософії та історії релігії інституту філософії ім. Г. Сковороди національної академії наук України: «Мені сподобалось, як сьогодні актуалізували Реформацію. Її бачать не лише як історичну подію або як історичний факт, який стався 500 років тому. Сьогодні та історична Реформація актуалізована тим, що Україна теж потребує змін, кардинальних змін якою тоді явилася Реформація для західної Європи.

Віталій Ганжа, генеральний директор групи компаній Royal House: «Я бачу наскільки величезний потенціал в українців, я бачу наскільки величезний потенціал взагалі в людях. Наші люди, як суха губка, потребують Живого Слова, потребують Христа в першу чергу, потребують добра і любові. Вони просто спраглі. І я вважаю, що ціль сьогоднішньої конференції — дати людям ось цю Живу Воду із назвою “Христос”, донести що люблячий Батько — живий, вірний і ніколи не запізниться для дітей, які люблять Його».

Аби побудувати щасливу Європейську державу, потрібно змінитися кожному особисто, — запевняють учасники форуму «Назустріч Реформації». Вони переконані, що саме протестантська етика, звернення до Ісуса Христа та віра в Нього, можуть стати основою для відновлення України.

Валерія Полторацька, Вікторія Михальчук, Дмитро Перов, Київ, «Вісті Надії»

Джерело: Телеканал «Надія»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *