В кінці листопада в Києві відбудеться VII Східноєвропейський лідерський форум
12.09.2017
Автопробіг Реформації побував у Харкові (АУДІО)
12.09.2017

Учасники III Всеукраїнського форуму «Україна за сім’ю» ухвалили Національну сімейну стратегію (ФОТО)

У Києві 8 вересня пройшов форум «Україна за сім’ю», який зібрав представників центральних та місцевих органів влади, бізнесменів, науковців і громадських діячів усіх областей та регіонів України. Учасники заходу ухвалили Національну сімейну стратегію, а також план з її реалізації на наступний рік.

Почесним гостем форуму став народний депутат, голова Міжфракційного депутатського об’єднання «За духовність, моральність та здоров’я України» Павло Унгурян. За його словами, тема сім’ї потребує інституційного оформлення, але на сьогоднішньому етапі розвитку України багато що залежить від самих людей.

«Влада готова відповідати на потреби народу, тому потрібно ці потреби озвучувати. Важко впливати на ситуацію, коли суспільство мовчить. Зараз важливо не лише реагувати на загрози, але й формувати позитивні речі: проводити комплексні заходи духовно-морального спрямування, створювати клуби сімейного типу, вносити свої пропозиції для розробки відповідних законів тощо», — зазначив Павло Унгурян.

Він закликав усіх присутніх мобілізувати зусилля для захисту та розвитку сімейних цінностей у державі, бо нині існує багато загроз для інституту сім’ї.

Протягом дня учасники форуму ділилися практичним напрацюваннями і формували порядок денний для кожної області України. Робота проходила в кількох тематичних напрямках: органи влади, освіта та громадський сектор, корпоративна культура, релігійне середовище, медіапростір тощо:

«Таким чином ми синхронізуємо роботу в Україні в захисті сімейних цінностей», — зазначив модератор форуму, голова благодійного фонду «Сім’я» Адріан Буковинський.

Зараз ми знаходимося в тих обставинах, коли повинні захищати та формувати сім’ю, залучати до цього руху всіх небайдужих, хто розуміє, як виконувати порядок денний, і дійсно може взяти на себе відповідальність бути співтворцями обставин за майбутнє наших дітей, наших сімей і нашої країни», — підсумував він.

Співорганізаторами форуму стали Міжфракційне депутатське об’єднання «За духовність, моральність та здоров’я України», Альянс «Україна за сім’ю», Всеукраїнський благодійний фонд «Сім’я» та громадянський рух «Всі разом».

Прес-служба Павла Унгуряна

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *