Виставка «Here I stand — Мартін Лютер, Реформація та її наслідки» пройде у Харкові
12.09.2017
Учасники III Всеукраїнського форуму «Україна за сім’ю» ухвалили Національну сімейну стратегію (ФОТО)
12.09.2017

В кінці листопада в Києві відбудеться VII Східноєвропейський лідерський форум

З 29 листопада по 2 грудня в Києві відбудеться сьомий Східноєвропейський лідерський форум (СЄЛФ).

Форум — це платформа для християнських лідерів різних деномінацій для побудови мостів, учнівства і популяризації проектів, спрямованих на євангелізацію східноєвропейських народів та їхніх культур.

Протягом чотирьох днів роботи Форуму близько 70 авторитетних спікерів зі Східної та Західної Європи, а також зі Сполучених Штатів Америки представлять 120 тем, що стосуються найрізноманітніших сфер служіння і професійної діяльності.

Формат СЄЛФ передбачає ранкові та вечірні пленарні сесії, секції, семінари, круглі столи, майстер-класи і ток-шоу.

У 2016 році СЄЛФ був присвячений підготовці до масштабного святкування 500-річчя Реформації, і протягом 2017 року команди християн, пов’язаних з Форумом, реалізували багато різних проектів, спрямованих на Реформацію Церкви і суспільства. На думку організаторів Форуму, «святкування річниці Реформації повертає Церкву і суспільство до біблійних основ нашої цивілізації. І що не менш важливо, вказує на ідеї Реформації як дорожню карту для глибинних змін в Україні, а також інтегрує українців у традиційну християнську Європу».

У цьому році фокус-тема Форуму — «Реформація триває!». Мета: сприяти тому, щоб розпочаті в 2017 реформаційні проекти стали системною частиною постійної роботи Церкви.

На Форумі будуть представлені 12 секцій: «Церковне лідерство», «Бізнес», «Університет», «Апологетика», «Сімейне служіння», «Молодіжне служіння», «Євангелізація», «Місіонерство і відкриття нових церков», «Мистецтво і культура», «Медіа», «Церква і соціальне служіння», «Церква і громадянське суспільство».

«У наш час перед Церквою у Східній Європі стоять два виклики: один — регіональний, а другий — глобальний, і обидва пов’язані з духовно-світоглядними, а також суспільно-політичними перетвореннями, які переживають наші країни і світ в цілому, — сказав засновник і директор СЄЛФ Ярослав Лукасік. — Перший виклик стосується питань збудування національної культури народів Східної Європи, другий стосується збереження християнських фундаментів європейської цивілізації. Спочатку модернізм, а потім ідеї постмодернізму піддали цей фундамент серйозній ерозії. І модернізм, і постмодернізм відображені в різних версіях ліберальної теології, яка продовжує підривати основи християнської віри на території самої Церкви. Форум від самого початку свого існування фокусувався на цих питаннях, намагаючись знайти практичні шляхи для вирішення нагальних проблем. До речі, сама програма R500, в яку Форум цілком влився, є прекрасною відповіддю на обидва ці виклики».

Будь ласка, реєструйтесь на сайті: http://2017.forumeast.eu

Ресурсний сайт: http://forumeast.eu

Сайт події: http://2017.forumeast.eu

Пишіть на: info@forumeast.eu

Контактний телефон: +38 (097) 003-14-25.

 

Прес-центр СЄЛФ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *