Творіння чи еволюція? У Луцьких вишах поговорять про походження Всесвіту та людства
17.05.2017
«Праздник для всей семьи» прошел в Павлограде (ФОТО)
17.05.2017

Відзначення 500-річчя Реформації триває на Вінниччині (ФОТО)

Голова Вінницької ОДА Валерій Коровій зустрівся з представниками Ради Церков та релігійних організацій — членами організаційного комітету з відзначення на Вінниччині 500-річчя Реформації.

У зустрічі взяли участь заступник голови — директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, начальник управління у справах національностей та релігій ОДА Ігор Салецький, головуючий обласної Ради Церков і релігійних організацій, голова Подільської конференції Церкви адвентистів сьомого дня Михайло Вільчинський, голова об’єднання церков християн віри євангельської (п’ятдесятників) Вінницької області Василь Любчак, єпископ Вінницького обласного управління об’єднаної церкви християн віри євангельської Михайло Якобчук та голова організаційного комітету з відзначення на Вінниччині 500-річчя Реформації, секретар Подільської конференції Церкви адвентистів сьомого дня Олександр Зайцев.

«Ми разом переживаємо той біль і проблеми, з якими наша країна зіштовхується сьогодні. Виклики Церков не відрізняються від тих, з якими змагається й наша держава: військовий конфлікт, переселенці, бідність, проблеми в сім’ях, виховання дітей. А там, де люди об’єднуються навколо спільних цілей, всі процеси відбуваються успішно, — зазначив Валерій Коровій, адресувавши слова подяки Церквам за значну роботу у соціальній сфері. — Цей рік для протестантських громад знаковий: відзначаються 500 років Реформації. Відповідно до Указу Президента України в державі проводяться заходи з відзначення цієї дати. Вінниччина також не залишилася осторонь, і органи влади намагаються всіляко сприяти проведенню низки проектів, приурочених цій події».

У рамках зустрічі Михайло Вільчинський проінформував керівника області про вже реалізовані на Вінниччині з нагоди відзначення 500-річчя Реформації заходи. Це, зокрема, міжконфесійний марафон «Україна та Європа святкує Різдво разом», міжконфесійний захід з благоустрою територій населених пунктів області «Чисте серце — чисте місто», науково-практичні конференції у вищих навчальних закладах, публічна міжконфесійна хода «На захист життя та сім’ї».

Разом з тим, представники протестантських релігійних організацій зосередили увагу присутніх на заходах, які будуть проведенні найближчим часом. Це і міжконфесійний молодіжний флеш-моб «Тиждень молоді», захід для дітей «День малюнку», молодіжний квест «Реформації — 500», міжконфесійні вело- та автопробіг територією Вінницької області (участь у Всеукраїнських пробігах), урочиста ювілейна академія та обласний міжконфесійний захід «Свято жнив».

Чергове засідання організаційного комітету з відзначення ювілейної дати відбудеться вже наступного тижня.

Джерело: usnr-vin.oda.org.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *