На світанку модерної Європи: причини та передумови німецької Реформації
21.06.2017
«День Библии» прошел в Днепре (ФОТО)
22.06.2017

Вінницька молодь здійснила подорож дорогами Реформації (ВІДЕО, ФОТО)

У рамках проекту «500-річчя Реформації» протестантська молодь Вінниці провела гру-квест «Дорогами Реформації» для своїх друзів. Гра розпочалася 18 червня у Центральному парку м. Вінниці. У заході взяли участь більше 60 учасників.

Усі завчасно зареєстровані через соціальні мережі учасники гри сформували шість команд та відправилися в мандрівку центром міста в пошуках станцій «Quinque sola».

На станціях молодь брала участь у змаганнях, конкурсах, виконувала біблійні завдання та отримувала знання про п’ять стовпів Реформації. Після завершення гри усі учасники отримали гарантований приз (навушники), а в команді, яка перемогла, кожен отримав портативний зарядний пристрій. Усім від імені оргкомітету R500 вручили книгу «Дорогами Реформації».

Під час проведення гри, а це біля п’яти годин, в парку проходив концерт християнської пісні, звершувалася програма по проекту «Подаруй щастя», працювали фото-зони для бажаючих зробити пам’ятне фото, майстер-класи та багато іншого привабливого для відпочиваючих у парку.

Протестантська молодь розповсюджувала слухачам та відпочиваючим духовну літературу, журнали, буклети, книги Нового Заповіту. Більше 200 юнаків та дівчат із різних церков християн віри євангельської та адвентистів сьомого дня дарували перехожим радість, ділилися щастям та вірою, яку дає Господь Ісус.

 Олександр Зайцев

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *