Всеукраїнський автопробіг Реформації пройшов дорогами Рівненщини (ВІДЕО)
12.09.2017
На найкращих сценах Харкова пройде Театральний християнський фестиваль «tX-fest»
12.09.2017

Виставка «Here I stand — Мартін Лютер, Реформація та її наслідки» пройде у Дніпрі

В межах відзначення 500-річчя Реформації 27 жовтня в Євангелічно-лютеранській церкві Святої Катерини м. Дніпро (пр. Дмитра Яворницького, 103) відкриється культурно-просвітницька виставка «Here I stand — Мартін Лютер, Реформація та її наслідки», присвячена Реформації.

Організаторами заходу є Генеральне консульство Федеративної Республіки Німеччина в Україні та Євангелічно-лютеранська церква Святої Катерини у Дніпрі. Відвідати виставку можна буде з 28 жовтня протягом двох наступних тижнів.

Урочисте відкриття виставки відбудеться у присутності Генерального консула Федеративної Республіки Німеччина, пана Вольфґанґа Мьоссінґера, керівництва міста та громади євангелічно-лютеранської церкви.

Довідка

У цьому році 31 жовтня, день Реформації, оголошено святом федерального значення. Протягом всього 2017 року світ відзначає 500-ту річницю Реформації, — переламної події в історії Європи, яка торкнулась не лише релігії, але і привнесла зміни у різноманітні сфери суспільного життя, та наслідки якої відчуваються і сьогодні. Аби зрозуміти суть подій та їх роль у становленні сучасного суспільства, треба заглибитись в історію: часи Реформації, освітні та наукові сторони тогочасного життя, економічні аспекти, вплив держави та церкви на життя, значення мови, і, нарешті, особистість самого Мартіна Лютера. Розібратись у цій темі допоможе просвітницька виставка «Here I stand — Мартін Лютер, Реформація та її наслідки».

Катерина Кухарук

Відділ культури, політики і протоколу

Генеральне консульство Федеративної Республіки Німеччина

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *