На найкращих сценах Харкова пройде Театральний християнський фестиваль «tX-fest»
12.09.2017
В кінці листопада в Києві відбудеться VII Східноєвропейський лідерський форум
12.09.2017

Виставка «Here I stand — Мартін Лютер, Реформація та її наслідки» пройде у Харкові

В межах відзначення 500-річчя Реформації 13 листопада в Художній галереї ім. Генріха Семирадського Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна відкриється культурно-просвітницька виставка «Here I stand — Мартін Лютер, Реформація та її наслідки», присвячена Реформації. Захід відбудеться в рамках Тижнів Німеччини в Україні 2017.

Організаторами заходу є Генеральне консульство Федеративної Республіки Німеччина в Україні та Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна. Відвідати виставку можна буде з 13 листопада протягом наступного тижня.

Урочисте відкриття виставки відбудеться у присутності Генерального консула Федеративної Республіки Німеччина, пана Вольфґанґа Мьоссінґера, керівництва міста та ректорату Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна.

Виставку доповнить підбірка літератури на тему Реформації, виставлена у приміщенні галереї. У рамках виставки також відбудеться Міжнародна наукова конференція «Спадок Реформації: до 500-річчя 95 тез Мартіна Лютера та пам’яті Ю. О. Голубкіна (1941-2010)» 20 листопада на історичному факультеті Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна.

Заявки на участь у конференції приймаються до 1 жовтня включно на адресу: ancient@karazin.ua

Контакти організаторів

+38 (057) 707-53-37 — кафедра історії стародавнього світу та середніх віків,

+38 (097) 455-91-33 (моб.) — Домановський Андрій Миколайович

Довідка

У цьому році 31 жовтня, день Реформації, оголошено святом федерального значення. Протягом всього 2017 року світ відзначає 500-ту річницю Реформації, — переламної події в історії Європи, яка торкнулась не лише релігії, але і привнесла зміни у різноманітні сфери суспільного життя, та наслідки якої відчуваються і сьогодні. Аби зрозуміти суть подій та їх роль у становленні сучасного суспільства, треба заглибитись в історію: часи Реформації, освітні та наукові сторони тогочасного життя, економічні аспекти, вплив держави та церкви на життя, значення мови, і, нарешті, особистість самого Мартіна Лютера. Розібратись у цій темі допоможе просвітницька виставка «Here I stand — Мартін Лютер, Реформація та її наслідки».

Катерина Кухарук

Відділ культури, політики і протоколу

Генеральне консульство Федеративної Республіки Німеччина

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *