Свято подяки продовжує крокувати Україною (ВІДЕО)
10.10.2017
Реформація як чинник європейської історії Нового часу (до 500-річчя Реформації в Європі)
11.10.2017

Київська молодь відвідала виставку німецьких художників України, присвячену 500-річчю Реформації

Учні-члени Київської малої академії наук (МАН), вихованці секції німецької мови відділення іноземної філології та зарубіжної літератури, 4 жовтня відвідали Гете-Інститут, в якому відбувалася виставка німецьких художників України, присвячена 500-річчю Реформації, початком якої прийнято вважати виступ німецького ченця Мартіна Лютера 31 жовтня 1517 р. В експозиції було представлено низку прижиттєвих видань М. Лютера, його соратників та опонентів, що відображають перипетії утвердження Реформації в Німеччині і пов’язаний з нею видавничий бум.

МАНівці також ознайомились із творчістю німецького художника Гаррі Руффа, який проживає в Україні. Гаррі Вільгельмович — людина долі, унікальної на спротив негараздам, заслужений художник України, працює, головним чином, в жанрі станкового живопису. Малювати вчився на засланні у Сибіру, куди потрапив дитиною, разом з батьками. Гаррі Руфф є учасником багатьох міжнародних виставок, у 2015 р. в Брюсселі (Бельгія) був прийнятий до «Міжнародної спілки художників за мир» і відзначений нагородою Європарламенту «Золотий пензель миру».

Цей захід — чудова можливість формування толерантних відносин серед представників різних етнокультур регіону через залучення їх у спільну творчу діяльність із відтворення традицій, культури свого народу і знайомство з надбаннями інших етногруп.

Джерело: kyiv.man.gov.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *