В Шостке прошел автопробег, посвященный 500-летию Реформации
13.09.2017
Сповідь директора школи часів СРСР: «Мого батька вбили за віру в Бога, а я продовжила жити у в’язниці власної совісті»
14.09.2017

Волинські протестанти долучилися до Всеукраїнського автопробігу (ФОТО)

З 3 по 9 вересня Волинь взяла участь у Всеукраїнському благодійному автопробігу. За сім днів команда, в якій об’єдналися учасники з Луцька, Горохова і Ковеля, проїхали сотні кілометрів та провели різноманітні програми у десятьох населених пунктах області.

Головна ідея автопробігу на Волині: проголосити християнські цінності, зокрема, наголосити на авторитеті Святого Письма як одного зі стовпів Реформації та закликати волинян до спільного святкування Всеукраїнського Свята подяки в Києві.

Стартував автопробіг з міста Любомль. Після підготовки автомобілів члени команди звершили молитву та вирушили у подорож. У селі Кульчин та в селищі Турійськ за участю духового оркестру з міста Ковель відбулися урочисті програми. В селищі Стара Вижівка, у місцевому ліцеї, команда провела зустрічі зі студентами, а ввечері на центральній площі усі бажаючі почули свідчення учасників команди та спів музичного гурту із села Щедрогір.

Програма для дітей з естафетами, призами та з солодкою ватою пройшла в селі Мале Оріхове. Завершилася дитяча зустріч показом фільму «Ісус очима дітей». Жителі села Добре отримали безкоштовну літературу, а в селі Велика Глуша учасники автопробігу зустрілися з сільським головою та провели програму для учнів місцевої школи.

На цьому етапі до команди автопробігу долучилися лікарі з Християнської асоціації медиків. Так, в селах Мале Оріхове та Добре більше п’ятдесяти людей отримали безкоштовні консультації терапевта, кардіолога та ендокринолога.

У селі Розничі команда мала можливість фізично допомогти місцевій школі, відремонтувавши спортивний майданчик. Потім для учнів та вчителів провели музичний концерт та розповіли про здобутки Реформації.

У місті Ківерці усі бажаючі отримали християнську літературу та Нові Заповіти. Багато хто із вдячністю брав Євангелії та були здивовані, що це безкоштовно.

Також автопробіг охопив містечка Локачі та Торчин. Так, у Локачах відбулася зустріч з медичним персоналом центральної районної лікарні. Учасники автопробігу передали для потреб лікарні 10 комплектів постільної білизни. А в Торчині, за сприянням селищної ради, відбулася соціальна акція з прибирання парку. Також у селищі провели дитячу програму «Країна здоров`я» та концерт за участю оркестру та хору.

У кожному населеному пункті до учасників команди долучалися служителі та члени помісних церков. Вони активно допомагали у проведенні програм, роздачі літератури, спілкувалися з місцевим населенням. Хорошим інструментом для ознайомлення з історією Реформації стали інформаційні стенди, які команда використовувала впродовж усієї подорожі.

Завершився автопробіг 9 вересня у місті Луцьку. Зустрів автоколону голова Волинського обласного об`єднання церков євангельських християн-баптистів Ярослав Троць. У приміщенні недільної школи центральної церкви «Дім Євангелія» відбулася зустріч з підведенням підсумків автопробігу.

10 вересня Волинська команда Всеукраїнського автопробігу передала естафету рівненчанам.

Олена Нечипорук

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *