Буковинці провели акцію «Чисте серце — чисте місто Чернівці» (ВІДЕО, ФОТО)
13.04.2017
13 квітня відбудеться прем’єра програми «Реформація 500» (ВІДЕО)
13.04.2017

Всеукраїнська акція з благоустрою та прибирання «Чисте серце — чисте місто» відбулася у Покровську (ФОТО)

У рамках акції «Чисте серце — чисте місто» 12 квітня відбулося прибирання прилеглої до парка Дінаса території, яку здійснили релігійні громади Покровська Донецької області (церква адвентистів сьомого дня, церква християн віри євангельської «Благодать», церква «Слово життя», церква «Нове покоління») разом із представниками ГО «Покровська Ліга ділових та професійних жінок», ГО «Гідність Донбасу» за сприянням Покровської міськради.

Учасники акції поставили за мету прибрати від сміття галявину біля спорткомплексу «Металург» (територія колишнього тубдиспансера), а також вздовж теплотраси, що проходить біля парку. Наступну акцію з прибирання території планують здійснити цією весною в одному з мікрорайонів Покровська, повідомляє сайт Покровська та Мирнограда www.06239.com.ua

Як відзначають представники релігійних громад, коли людина вірить у Бога, це пов’язано з усіма сферами життя, в тому числі з відношенням до навколишнього середовища. Тому надзвичайно важливо берегти природу, за яку ми відповідаємо перед Богом та майбутніми поколіннями.

Джерело: 06239.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *