«Новини Реформації» від 10 вересня (ВІДЕО)
14.09.2017
Павло Унгурян розповів про результати відзначення 500-річчя Реформації
15.09.2017

Всеукраїнський автопробіг Реформації проїхався по містах та селах Вінниччини (ФОТО)

Чернівецько-Тернопільський промінь автопробігу передав естафету Вінницькій команді 9 вересня в День міста. Валерій Каспров разом із Хмельницькою командою прибули до Вінниці, де їх зустріли віряни протестантських церков.

Під час передачі естафети пастори молилися за Вінницький край та дякували Богу за мир і свободу в Україні.

Наступного дня Вінницька колона з 15 автівок у супроводі патрульної поліції прибула до м. Хмільника. Разом із протестантами різних конфесій провели ряд соціальних та євангельських заходів, а також звершили молитву за жителів та владу Хмільника.

В служінні брав участь і міський голова Хмільника та провів зустріч з учасниками автопробігу в адміністрації.

В понеділок 11 вересня автоколона з 14 автівок та групи молоді відправилася до смт Тиврів, де провели подібне служіння та зустріч із селищним головою Тиврова.

Під час проведених заходів розповсюджували буклети «Реформація 500», запрошення на День подяки у Києві, журнали та духовну літературу. Кожен голова громади отримав особливий подарунок книгу «Реформація» та благословення від керівників церков.

У вівторок 12 вересня представники протестантських церков та Автопробігу завітали на прийом до заступника голови Вінницької ОДА. Адже за підтримкою адміністрації облдержадміністрації та уповноваженого у справах релігії та національностей Ігора Салецького відбулися усі заплановані заходи по відзначенню 500-річчя Реформації, в тому числі і автопробіг теренами Вінниччини.

Після зустрічі була проведена прес-конференція для місцевих ЗМІ з метою висвітлення перебігу подій автопробігу.

У середу 13 вересня автоколона з 14 автівок відправилася з Вінниці до Умані (Черкаська область) для передачі естафети. По дорозі команда автопробігу зробила зупинку у м. Гайсин, де їх зустріла велика кількість протестантів та представник райдержадміністрації.

Провівши служіння, звершивши молитву за місто, відвідавши брифінг в адміністрації, давши інтерв’ю місцевим журналістам, автоколона вирушила за межі Вінницької області.

В Умані біля дому молитви церкви адвентистів сьомого дня автоколону зустріли представники місцевих громад та духовий оркестр. Після молитви благословення урочисто передали естафету уманчанам.

Особливий підйом та позитивні емоції наповнювали серця учасників автопробігу, адже кожен долучився до нового служіння: проповіді про Божу правду через автопробіг.

Нові друзі, нові знайомства, співпраця з можновладцями, порозуміння та єдність узвершені добрих справ — це найкращі плоди автопробігу на Вінниччині.

Олександр Зайцев

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *