Павло Ваценко та Костянтин Гальчинський розповідають про Реформацію та свою участь у проекті R500
22.12.2016
Ярослав Лукасик розповідає про те, чи повинні християни бути патріотами
22.12.2016

Всеукраїнський різдвяний флешмоб «Україна та світ святкують Різдво Христовe разом» пройде у Києві

У Києві на Європейській площі 25 грудня о 15:00 відбудеться святкування Різдва Христового за участю хору, який нараховує близько 2000 осіб. До нього долучаться хорові колективи у більшості обласних центрів: вони об’єднаються у Всеукраїнському флешмобі «Україна та світ святкують Різдво Христовe разом». Саме ним в Україні розпочнеться відзначення 500-річчя Реформації.

Відкриє програму оркестр дзвіночків та камертонів, а унікальний хор виконає різдвяні композиції разом із відомими українцями. Журналісти, громадські діячі та урядовці завітають на свято разом з родинами. Для вас заспівають Віктор Павлік, Ольга Богомолець, Віктор Уколов, Ганна Гопко, Rulada та інші зіркові гості.

Хор на сходах Українського дому утворить живий жовто-блакитний прапор — Україна і світ святкуватимуть Різдво Христове разом! Усіх киян та гостей столиці запрошують приєднатись до цього недільного свята.

Також хористи відвідають декілька торговельних центрів із пісенними флешмобами.

gazeta-segodnya_2

Організатори повідомили, що в цей день у багатьох містах України пройдуть різдвяні флешмоби. На головних площах міст зберуться хорові колективи та гучно заспівають в один і той же час різдвяних пісень.

Президент України підписав Указ щодо святкування 500-річчя Реформації, і цей різдвяний концерт стане початком для інших соціальних, духовних, культурних та наукових дійств, які відбудуться протягом 2017 року.

Нагадаємо, що на початку грудня у Верховній Раді зареєстровано законопроект, який передбачає додатковий святковий день 25 грудня. Багато країн у світі та Європі саме 25 грудня святкують Різдво Христове.

Акредитація ЗМІ — Яна Кучеренко, +38 (067) 233-84-17.

Джерело: segodnya.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *